ROZPIS AKCÍ PRO RO(c)K 2020

  KDY                               KDE                                                             

                      ČAS + INFORMACE

27.03                                     Batňovice - ZRUŠENO !!! 

11.04                                      M.J.M - Žďárky

12.04                                     Dvůr Králové n. L.

18.04                                     Stárkov

30.04                                    Červený Kostelec

23.05                                    Slatina n. Úpou

29.05                                    Červený Kostelec

06.06                                    Velký Dřevíč

13.06                                     Nízká Srbská

26.06                                    Červený Kostelec

27.06                                    Dolany - ZRUŠENO !!!

27.06                                    Suchý důl Hřiště - Pouť

03.07                                    Velké Petrovice - ZRUŠENO !!!

05.07                                    Kněžnice

11.07                                      Lodín 

18.07                                     Červený Kostelec

24.07                                    Starkoč - V JEDNÁNÍ !!!

25.07                                    Dolní Radechová 

01.08                                     Slatina n. Úpou

14.08                                     Police n. Metují

15.08                                     Česká Skalice

29.08                                    Slatina n. Zdobnicí

05.09                                    Slatina n. Úpou

12.09                                     Lodín

20:00 - Verpán 

20:00 + Spektrum

20:00 + Vaťák

20:00 + Kat Band

20:00 - ATC Brodský - Čarodějnice

20:00 - Zábava

20:00 - ATC Brodský - Motosraz

20:00 - Dřevíčská Lávka

20:00 - Zábava

20:00 - Restaurace Malta

20:00 - Hřiště - 50 Let Fotbalu

20:00 - Pouťová zábava

20:00 - Pivní Slavnosti

20:00 + Stagnace

21:00 - Zábava

20:00 - Špinka

20:00 - Zábava

20:00 - Motožabák

20:00 - Zábava

20:00 - Pouťová zábava

20:00 - Fotbalový Stadion

20:00 - Zábava

20:00 + Stagnace

20:00 - Motofest